Halı Yıkama

Bizi telefon ile aramanız sonrasında gelen servis araçı ve elemanlarımızla Halılarınız ev ya da iş yerlerinizden makbuz karşılığında teslim alınarak numaralandırılır. Halı yıkama fabrikamıza gelen halılar cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır ve ölçümleri yapılarak fiyat listeleri çıkarılır.

Daha sonra toz dolabında toz kum ve yabancı maddelerden arındırılması sağlanır. Buradan yıkama havuzlarına alınır, önceden sınıflandırılan halılar ayrı ayrı işleme tabi tutulur. Havuzda su ile ıslatılarak kir ve lekeleri yumuşaması sağlanır.

Sonra özel yumuşatıcılı bitkisel özlü şampuanla halı yıkama makinelerimizle ön ve arkaları dönüşümlü olarak yıkanır. Lekeler, leke çıkarıcı ile giderilmeye çalışılır. Halı içinde oluşan bakteri ve zararlı canlıların yok edilmesi için ilaçlı sudan geçirilerek steril hale getirilir. Bir süre beklemeye alınır.
Yıkamaya müteakip santrifüj makine ile 1500 d/d sıkılır. Sıkılan halılar kurutma % 90 oranında suyunu atmış olur. Kalan % 10 nemini salması içinde askılarda kurutulmaya bırakılır. Kuruyan ve Pırıl pırıl olan halılarınız kalite kontrolden geçirildikten sonra paketlenir. Ardından zaman kaybetmeden evinize servisle teslim edilir.
Her Tür Halı Yıkama işiniz için bizi arayınız. Servisimiz Ücretsizdir!

Sipariş ve Randevu Tel: (0507) 608 91 95

hali_yikama_makinasi
halı-yıkama-2