Koltuk Yıkama

koltuk_yikama

Koltuklar, evlerin olmazsa olmaz eşyalarındandır. İşlevlerinin yanında evlere estetik bir görünüm kazandırırlar. İşlevi ve estetik görünümü sebebiyle tercih edilen bu eşyalar, sürekli kullanıldıkları için temiz olmaları gerekmektedir. Ancak kadınların evde yaptıkları koltuk silme işlemi, koltukların temizlenmeleri için yeterli değildir.  Bu eşyaların derinlemesine temizlenmeleri için en hijyenik yöntem koltuk yıkama işlemidir.

Koltuklar; ev hanımları tarafından zaman zaman silinseler de yapılan bu temizlik, koltuğun alt katmanlarına etki etmez, süngere sinen kir ve tozların koltuktan arındırılması için yeterli gelmez. Hatta koltuk silme işlemi, koltuğu daha hijyenik hale getirmek bir yana kirlerin daha derine işlemesine ve çeşitli hastalıklara neden olabilir. Koltukları silerek temizlemek yerine, Profil koltuk yıkama hizmeti ile koltuklarınızın çok daha hijyenik bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

Koltukları silmek, katmanlarında bulunan mayt adı verilen böceklerin temizlenmesi için yeterli değildir. Bunun yanında bu böcekler kirle beslenir ve koltuk silme işlemi sonrasında yeterli hijyen sağlanamadığı için koltuklarda yaşamayı sürdürürler. Ancak koltuk yıkama hizmeti sayesinde kirler, sararmalar ve lekeler tamamen temizlenir. Yine koltuklar, mayt gibi zararlı canlılardan tamamen arındırılır.